SEMINÁŘE A PŘEDNÁŠKY

Semináře podzim - zima 2018

Léčivá skica - Art terapie

V tomto kurzu se naučíte jak pracovat s automatickou kresbou tzv. skicou pro své sebepoznání i zdraví. Kurz je určen pro začátečníky případně pro pokročilé. Nemusíte umět malovat ani v kurzu nejde o prohloubení, malířských schopností ale intuitivní rozvinutí léčivé, osobní skici pro vaše sebepoznání.

Oblékáme duši do hedvábí

V tomto kurzu se naučíte základní techniku malby na hedvábí. Namalujete si na šálu nebo šátek, to co potřebuje nosit vaše duše. Najdeme nejprve individuální skicu nebo mandalu, barvu i tvar, který zrealizujeme na hedvábí. Je to překrásná, tvůrčí práce, která vás bude bavit.

Ženské archetypy vůní

Probouzející, svobodná, ženská síla, potřebuje v sobě najít dávné ženské archetypy. Pojmenovat je a zachytit je ve vůních, aby našly v těle, mysli i srdci své vědomé místo. V tomto oblíbeném semináři, každá žena vykvete a její duše začne přirozeně léčit nejen samu sebe ale celý svět okolo sebe. To je pravé poslání každé z nás. Projdeme pět ženských archetypů, vůní a barev. Namícháme si svůj osobitý parfém pro vnitřní sílu, zdraví, radost i inspiraci.

Od listopadu 2018 - Samhainového času, znovu otevírám DRUIDSKOU ŠKOLU v ženské linii, kterou jsem založila v roce 2013. Nyní nastal čas ji opět otevřít a pokračovat. Hlavní filozofií je výcvik pouze ženské linie druidek - kněžek, které uctívaly živly, přírodní cykly, pracovaly s energií, učily se meditaci, bylinám a moudrosti přírody i vesmíru. Uvědomuji, si že je v našich podmínkách těžké navazovat na neexistující tradice a ani je nehodlám nijak deformovat. O učení a praktikách keltských druidů toho dnes mnoho nevíme, jelikož sami zakázali zapisování čehokoliv, co se týkalo rituálů a druidské nauky. Tyto záležitosti se předávaly pouze ústní formou. Další podrobnější informace budou následovat na těchto stránkách.