SVATOJÁNSKÉ SVÍČKY

Svatojánské svíčky přírodní
Svatojánské svíčky přírodní

Svatojánské svíčky jsem poprvé vyrobila na svatojánskou noc. Ve vosku jsem máčela natrhané byliny a přidala jsem ještě několik kapek přírodní silice. Svíčky byly nádherné a tak jsem je postupně začala vyrábět. Dnes mám řadu andělskou, archandělskou, čistící, přírodní i transformační, kde jsou namalované mandaly, symboly posvátné geometrie i keltsko - slovanské motivy. Nové nápady a podněty stále přicházejí. Svíčky vyrábím ručně s autorskou kresbou, nebo jsou dozdobeny sušenými květy. Nevyrábím je ve velkém množství, takže si je můžete koupit osobně nebo si je objednat poštou přes můj email. V současné době budou svíčky k mání až podzim - zima 2018.

Svatojánské svíčky, jsou ručně vyráběné podle starých bylinářských receptur. Jsou navrženy tak, aby obsahovaly co nejvíce živých a přírodních surovin, aby se v nich narodila duše svíčky - která reaguje na vaši energii, přání a prosby. Vosk je máčen v bylinách, květinách a drahých kamenech. Přidané jsou přírodní éterické oleje, sůl pro čištění prostoru a malé křišťály. 

Barevná symbolika svíček

Růžové svíčky - probouzí nekonečnou energii lásky, srdce, odpuštění, ochrany a smíření.

Svíčka je máčená v okvětních plátcích růže. Přidaná je jemná vůně kadidla a růžového dřeva, malý křišťál, himálajská růžová sůl pro očistu prostoru. Svíčka je doplněna zlatou kresbou nebo lisovanými, plátky růží. Duše svíčky je velmi jemná a při jejím hoření se rozvine v prostoru láskyplná energie.

Zelené svíčky - šalvějové, čistící vás i prostor kde hoří. Obsahují přírodní éterický olej šalvěje, malý křišťál, himálajskou růžovou sůl. Vosk je máčen v listech čerstvé šalvěje. Doplněno zlatou kresbou nebo lisovanými květy. Svíčka se narodila, aby čistila váš prostor a pomáhala odlehčit vašim těžkostem.

Andělské a archandělské -  modré svíčky - prosba o léčení, regeneraci těla i duše. Svíčka obsahuje devatero svatojánských bylin, které jsou máčeny ve vosku. Obsahují křišťál, himálajskou růžovou sůl, přírodní éterický olej z meduňky, heřmánku a levandule. Doplněno zlatou kresbou nebo lisovanými květy. Svíčka se zrodila jako prostředník, který může donést vaši prosbu světelným pomocníkům

Elohimské svíčky - jsou vyrobeny pro vnitřní práci s dvanácti barevnými paprsky. Podporují především vaši práci s krystaly. Jsou navrženy tak, aby rozvinuly svou sílu po dobu hoření svíčky. Barevná duha paprsků se pomalu hořením aktivuje. Svíčky jsou navrženy tak, jak si je Elohimové přejí. Živá energie se ve svíčce rodila bez bylin jen z přírodního vosku a bez vůně.

Řeč plamene a vosku

Svíčky dokážou nést naše přání, tužby, radosti i smutek. Jsou našimi průvodci po celý život. Učí nás z plamene a vosku, číst vzkazy a obrazy pro náš život. Někdy svíčky pod náporem naší energie praskají, dělají se otvory, dutiny nebo vytékají. To vše se děje proto, že nám živá bytost  svíčky, chce sdělit poselství. Naučte se pozorovat, číst, vnímat a rozvíjet svou intuici pomocí svíček tak, jak to dělali naši předkové.

Plamen s dýmem - čistí staré a přežité nánosy energií. Naše nemoci a zátěže. Někdy se může vytvořit i jemný popílek. Vesmír tě nabádá "Nic nenech náhodě a nebuď pasivní". Je třeba přiložit ruku k dílu. Nikdo tě nesoudí a tak si uvědom, že na tebe proudí neustále nekonečný pramen lásky.

Jiskření plamene - někdo brání tvé práci a energii tvého snažení. Požádej o pomoc světelné pomocníky nebo archanděla Michaela. Důvěřuj v ochranu, pomoc a lásku.

Mihotání plamene - je to výzva k tvojí silnější spolupráci na přání a záměru, na kterém pracuješ. Uklidni svou nepokojnou mysl a důvěřuj ve své schopnosti i vedení.

Plamen praská - říká, že byly odstraněny energie, které ti brání v cestě, ale také tento praskot upozorňuje na přítomnost nízkých energii. Praskot může být i výsledek tvé urputnosti, tvrdohlavosti a svévolného zasahování do děje.

Svíčka vytekla - zvládl(a) jsi zátěž, která se spalovala po dobu čištění. Krása. Gratuluj si k výsledku. Všímej si tvaru vyteklého vosku. Může ti být naznačeno, co se právě léčí, případně můžeš vidět i jednotlivé orgány těla.

Tančící plamen - radujeme se s tebou z tvého zájmu pracovat na sobě a z toho, že jsi nás oslovil nás světelné bytosti. Jsme tvá rodina. Jsme přítomni tvému záměru. Posíláme ti pozdravy.

Vytvoření koruny okolo svíčky - chráníme tvůj záměr. Jsi pod naší ochranou. Neboj se ničeho a věř.

Velikost plamene je malý - můžeš nás zhasnout. Momentálně pracujeme na tvém přání, ale není co zpracovávat. Nelekni se, že můžeme plamen i uhasit. Máme nad tvým přáním plnou kontrolu.

Velikost plamene je střídavě velký nebo malý - naznačuje intenzitu naší práce a kontakt s tebou bez ohledu na to jestli si to uvědomuješ nebo ne.

Rozdvojení plamene - pracujeme současně na více tvých tužbách a přáních s různými světelnými bytostmi.

Bublání svíčky - bráníš se opustit, to co řešíš. Nehledej viníka a odpusť. Všichni děláme v danou chvíli to nejlepší, co můžeme. Hlavu vzhůru. Všichni jsou s tebou.

Dutina, díra ve svíčce - léčíme tvoje skryté a hluboké rány. Občas můžeš pocítit vyplavené bolesti, ale vše se spraví. Konáme nejvyšší dobro.

Obrazec z vyteklého vosku - je to zpráva pro tebe a proto použij svou intuici. Obrazec je nebeskou poštou, která ti přišla.

Svíčka praskla a vytekla - vynaložili jsme hodně úsilí na tvé splnění tvé tužby. Neměj výčitky, protože pomáháme úplně všem. Vše spolu souvisí a tvoří jeden celek.

Svíčka se přelila do druhé - pracujeme v týmu na tvých energiích s láskou. I ty spolupracuje a propojuj více energií dohromady.

Svíčka spaluje byliny - intenzivně pracujeme na tvém procesu. Andělé bylin pracují, jak nejlépe dovedou. Uvědomuj si jejich sílu a jedinečnost. Archandělské svíčky
Archandělské svíčky